HAKKIMIZDA

DR. M. HAKAN BULAM

Dr. Mehmet Hakan BULAM'ın tıp doktorluğu hayatı 2000 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce) ile başladı. Altı yıllık tıp eğitimi ardından 2006 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’ nden mezun oldu. Aynı yıl Tıpta Uzmanlık Sınavı’nda başarılı olarak Gazi Üniversitesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Anabilim Dalı’nda ihtisasına başladı. Türkiye’nin önde gelen Plastik Cerrahi hocaları ile altı yıllık tıpta uzmanlık eğitimi sonrasında 2012 yılında Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı ünvanını aldı.

İhtisasını tamamladıktan sonra 2013 yılında Helsinki ve Brüksel’de girdiği yazılı ve sözlü uluslararası sınavlarda başarılı oldu ve “Avrupa Plastik Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanları Kurulu Üyesi” ünvanını aldı (Fellow of European Board of Plastic Reconstructive and Aesthetic Surgery-FEBOPRAS). Aynı zamanda “Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği” mesleki yeterlik diploması bulunmaktadır. Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği ve Estetik Plastik Cerrahi Derneği asil üyesidir.

Üniversite ve Eğitim-Araştırma Hastaneleri’nde çalıştığı dönemlerde özellikle estetik cerrahi, mikrocerrahi, kanser ve onarım cerrahisi, maksillofasiyal cerrahi alanlarında çalışmaları oldu. Gazi Üniversitesi’ndeki ihtisası sırasında yüz nakli ve organ nakli ekibinde görev aldı. Bir yandan da bir çok kurs, kongre ve toplantıya katılarak estetik cerrahi ve ameliyatsız estetik uygulamalarını geliştirmeye devam etti. Özel hekimliğe geçişinden itibaren estetik yüz, meme ve vücut ameliyatları ve ameliyatsız estetik işlemler alanlarında yoğun olarak çalışmalarına devam etmektedir. Aynı zamanda İstanbul Şişli MYO Öğretim Görevlisidir.

Uluslararası ve ulusal hakemli dergilerde yayınlanmış 40’ın üzerinde makalesi ve farklı bilimsel toplantılarda yaptığı çok sayıda sözel sunumu bulunmaktadır. Uluslararası ve ulusal kitap bölüm yazarlığı ve çevirileri mevcuttur. Mesleki uluslararası gelişmeleri yakından takip etmektedir. Çok iyi derecede İngilizce bilmektedir. Fitness, basketbol, sağlıklı beslenme, müzik ve seyahat ilgi alanlarıdır.

 
 

GALERİ

BİZE YAZIN


  ADRES


  Adres: Nişantaşı Valikonağı Caddesi No:26 Daire:5 34367 Şişli/İstanbul

  Mail: info@hakanbulam.com

  Tel. +90 (532) 252 9592


  BİZE SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZDEN ULAŞIN
  error: Bu İçerik Korunmaktadır!