HASTA YORUMLARI

-- 2 ay önce Almanya'dan karın germe ve liposuction için geldim. Tek geldim ve hiç yanlız kalmadım çok sağolun. Hocaya ve ekibine çok teşekkür ederim.

S..

-- Yaklaşık 3 ay önce Göğüs büyütme estetiği oldum. Ameliyattan önce muayene için kliniğe gittiğimde kendisi ve ekibi beni çok güzel bir ilgiyle karşıladı. Sonucunda ameliyatıma karar verdim. Kendisi süreci bana çok iyi anlattı ameliyattan önce de sonra da çok ilgiliydi. Çok güzel bir operasyon geçirdim ve sonuçtan çok memnunum :)

Özlem.

-- Burun estetiği Ameliyata girişimden itibaren herşey eksiksizdi, öncelikle tekrardan teşekkurler bunun için. Güler yüzünüz, tecrubeleriniz hiç korku yaratmadı ameliyata girerken. Ameliyat sonrasını söylicek olursam hiç ağrım olmadı. Şişliğim morluğum çok azdı. Burnumun Şekilinden ise aşırı memnunum. Çok doğal, kimse ameliyat oldugunu dahi inanmıyor. Herkesede tavsiye ederim :)

Ö..

-- Hakan hocayla kendisine ameliyat olan arkadaşımın tavsiyesi üzerine tanıştım. Görüşmemiz sonunda burun estetiği İçin karar verdim.16.03.2019 da ameliyat oldum etrafımdaki herkes beni çok korkutmuştu çok zor olduğunu söyleyenler vardı ama boşa tedirgin olmuşum hiç agrım olmadı sadece çok az morluklarım oldu bir hafta sonra da çalısmaya devam ettim.suan 2.inci ayındayım ve çok memnunum . Güzel burnum ve ilgisi İçin kendisine çok teşekkür ederim. Terettüt etmeden tavsiye edeceğim bi doktor .sevgiler

Ey.

-- Eylül ayında karın germe ve Kasım ayında Dr. Bulam tarafından burun ameliyatı oldum. Ben cok memnun kaldim ve sonuçları ile gercekten çok mutluyum :)). İsteklerim konuşuldğu gibi uyguladı. Ben Dr Bulami cok tavsiye ederim, bir profesyonel! Danışmanlık profesyonel ve dürüst. Bütün takım harika, herkes benimle çok iyi ilgilendi. Ben her zaman oranin hizmetleri kullanmak isterim. Büyük performans! Bana çok iyi bakildi. Hersey icin tüm takimdan cok tesekür etmek istiyorum!!

Di.

-- Dr. Op. M. Hakan Bulam bey de 15. Oçak Göğüs büyütme amelyatı oldum. Gerek ameliyat öncesi gerekse sonrasında son derece ilgili hastasına değer veren bir Doktor olduğunu gözlemledim. Ilk ameliyatım olduğu için narkoz dan çok korkmuştum ama inanın korkulacak bir şey yok. Sayesin de ağrısız ve başarılı bir Operasyon geçirdim. Sonuçtan da çok memnunum. Hata burun uçu estetiğimde yaptırmak istiyorum Hakan hocaya. Tüm ekibe teşekkürler.

Duygu.

-- Uzun süre araştırmalarım sonrası arkadaşımın ameliyat olması vasıtasıyla randevu alıp tanıştım Hakan Hocayla.Ön muayenede her sorunumu dinleyip cevap oldu ve istediğim zamana göre ameliyat günü ayarladı.Benim burnumda et, kemik eğriliği, kemer ve kırık vardı.Ameliyat öncesi başta tedirginlik hissettim, o anki atmosfer ve korku sebebiyle ama ameliyat sonrası alçı varken bile istediğime ulaştığımı hissetmiştim.Ameliyatın 2. Gününden sonra yemek sorunum da kalmadı, rahatça yemeğimi yiyebildim.Morluk ve şişkinliğim çevremde ameliyat olanlara göre nerdeyse olmadı diyecek kadar azdı.Sadece uyku problemim oldu, burunda plastik tampon olduğu için nefes almak zorlaşıyor ve ağzım açık uyumak zorunda kaldım.Şuan tamponsuz 3 haftayı geride bıraktım ve Oksijenin tadına vardım.Çevremdeki herkes burnuma ödemli olduğu halde hayranlıkla bakıyor.Bende çok memnunum burnumdan.İyi ki Hakan Hocayla karşılaştım, iyi ki ameliyatıma o girdi diyorum her zaman.

Se..

-- Geçen sene burun estetiği için yanına gittim çok memnun kaldım çok güzel bir estetik oldu .Aynı zamanda dudaklarıma ve yanağıma da yağ enjeksiyonu dolgu yapıldı çok memnun kaldım Çok beğendim kendisini gönülden tavsiye ediyorum çok iyi bir doktor

B.

BİZE YAZIN


  ADRES


  Adres: Nişantaşı Valikonağı Caddesi No:26 Daire:5 34367 Şişli/İstanbul

  Mail: info@hakanbulam.com

  Tel. +90 (532) 252 9592


  BİZE SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZDEN ULAŞIN
  error: Bu İçerik Korunmaktadır!