ZAYIFLAMA SONRASI ESTETİK (POST-BARİYATRİK ESTETİK)

ZAYIFLAMA SONRASI ESTETİK (POST-BARİYATRİK ESTETİK)

Günümüzde zayıflama ameliyatları oldukça sık yapılmaktadır. Mide küçültme işlemleri olarak bilinen bu işlemlerden sonra hızlı ve yüksek bir kilo kaybı yaşanmaktadır. Kilo kaybı sonrasında sıkılaşma olmayan ve toparlanamayan derinin toparlanması için cerrahi işlemlere ihtiyaç duyulmaktadır.

Zayıflama ameliyatı geçirdikten yaklaşık iki yıl sonra kilonuz artık stabil bir duruma geldiği zaman estetik cerrahi işlemlere başlanabilir.

Zayıflama sonrası estetik ameliyatlar genel olarak germe ameliyatlarıdır. Ancak germe ameliyatlarının aşırı kilo vermiş olan kişilerde kapsamları biraz daha artmaktadır. Örneğin standart bir karın germe ameliyatında önde iç çamaşırı altında bir onarım alanı bulunurken, aşırı kilo vermis olan kişilerde bel yanlarından hatta arkadan doku çıkarıp çevresel 360 derece karın germe yapmak veya Fleur-De-Lis dediğimiz orta hattan da germe işlemleri yapmak gerekebilmektedir.

Ameliyat süreleri ve kapsamları standart bir germe ameliyatından daha fazladır.

 

Zayıflama Sonrası Estetik

Karın, meme, sırt, kol, bacak ve yüz bölgeleri zayıflama sonrasında deformasyonun en fazla görüldüğü bölgelerdir. Bu bölgeler arasında güzel bir planlama yaparak bir veya birkaç seansta tüm işlemleriniz yapılabilir. Zayıflama sonrası estetik işlemler tüm bu eski sarkmış derilerinizden kurtulup, kilo verdiğinizi daha net görmenize yardımcı olacaktır.

Kilo kaybınıza rağmen bazı bölgelerde yağlanma devam ediyorsa liposuction da uygulanabilir. Liposuctionla elde edilen yağ dokular fazla zayıflamış alanlara (yüz ve el üstü gibi) transfer edilebilir. Aynı zamanda özellikle arka bel bölgesinden elde edilen öz dokular ile kalça dolgunlaştırılması (oto augmentasyon) da sık yapılan bir uygulamadır.

Giysi seçimlerinde daha özgür, vücuduna daha fazla güvenen ve daha mutlu bireyler oluşturmak bu ameliyatlardaki hedeflerimizdir.

Zayıflama Sonrası Estetik (Post-Bariyatrik Estetik) fiyatları nedir?

Zayıflama Sonrası Estetik (Post-Bariyatrik Estetik) ameliyatı ve ücreti kişinin ihtiyacına ve yapılacak işleme göre değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Karın germe, estetik meme ameliyatları, kol ve bacak germe, sırt germe ve yüz germe ameliyatlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için lütfen buradan kendi linklerine tıklayın.

 

BİZE YAZIN


  ADRES


  Adres: Nişantaşı Valikonağı Caddesi No:26 Daire:5 34367 Şişli/İstanbul

  Mail: info@hakanbulam.com

  Tel. +90 (532) 252 9592


  BİZE SOSYAL MEDYA ADRESLERİMİZDEN ULAŞIN
  error: Bu İçerik Korunmaktadır!